Nasze usługi

Od 1999 roku prowadzimy serwisy internetowe własne jak i zlecone. Doradzamy małym, średnim i dużym klientom. Nasze kompetencje pokrywają głównie aktywność przedsiębiorstwa w internecie, ale również pomagamy rozwijać biznes zagranicznym przedsiębiorstwom w Polsce.

Promocja treści w internecie (content marketing)

Prowadzimy własne jak i zlecone serwisy internetowe, nasze usługi obejmują:

Pośrednictwo kupna domen

Jeśli reprezentujesz dużą firmę, która uruchamia nowy projekt i chciałaby pozyskać ciekawą domenę z rynku wtórnego to chętnie pomożemy. Jeśli masz domenę z wadą prawną i chciałbyś się jej pozbyć – czekamy na Twój kontakt. Współpracowaliśmy w tym zakresie zarówno z globalnymi koncernami jak i mniejszymi firmami. W ramach usługi zapewniamy obsługę wszystkich procedur prawnych dla domen krajowych jak i zagranicznych. Zapewniamy obu stronom pełną dyskrecję – dlatego tutaj nie zobaczysz nazw domen jakie udało nam się pozyskać dla naszych klientów.

Koncepcje biznesowe

Przygotowujesz nowy projekt? Masz tylko ogólny zarys pomysłu? Pomożemy rozszerzyć twój pomysł na koncepcję biznesową, którą będziesz mógł pokazać potencjanym inwestorom.

Rozszerzenie działalności na nowe kraje

Planujesz rozszerzyć działalność na nowe kraje i szukasz nowych partnerów do rozwijania biznesu? Zapewniamy:

Marketing i SEO/SEM

Wiemy, że każdy projekt jest inny. Analizujemy każdy z nich z osobna i staramy się dopasować zakres działań w taki sposób, aby spełniał oczekiwania zarówno pod kątem przeznaczonego budżetu jak i efektów sprzedażowych.

Public relations

Pracując na rynku wydawniczym od ponad 15 lat mamy duże doświadczenie w zakresie PR. 
Zapewniamy Twojej firmie: